Jakie świadczę usługi
 • Projektowanie logo (Logo Design)

  Projekt Logo to pierwszy i najważniejszy element Systemu Identyfikacji Wizualnej (Corporate Identity). Jest to graficzne przedstawienie nazwy bądź znaku twojego przedsiębiorstwa, który przyczyni się do szybszej i łatwiejszej komunikacji z odbiorcami. Bardzo ważnym elementem w projektowaniu logo jest skupienie się na przekazaniu konkretnych emocji, którymi kieruje się przedsiębiorstwo.

 • Identyfikacja wizualna (Corporate Identity)

  System Identyfikacji Wizualnej - są to elementy powstałe w procesie projektowym, które pozwalają odbiorcy zidentyfikować Twoje przedsiębiorstwo oraz odróżnić je od konkurencji. Dobrze przygotowana Identyfikacja Wizualna potrafi wzbudzić u odbiorcy konkretne skojarzenia czy emocje zgodne z założeniami i wizją przedsiębiorstwa.

 • Projektowanie stron www (UX/UI)

  Spersonalizowana strona czy sklep internetowy pozwoli na wyróżnienie się wśród konkurencji, a poprzez dobrze dobrany design łatwiej przykuje uwagę potencjalnego odbiorcy. Funkcjonalność, użyteczność, dostępność i wiarygodność to właściwe ramy do stworzenia wyglądu strony, która osiąga zamierzone cele biznesowe.

 • Projektowanie materiałów drukowanych (DTP)

  Pod określeniem DTP kryje się angielski zwrot desktop publishing, czyli tak zwane “publikowanie zza biurka”. Jest to opracowanie projektów graficznych, które będą w przyszłości powielane metodami poligraficznymi. Przystępując do procesu projektowego, ważnym aspektem jest znanie wszystkich dostępnych technologii druku, aby odpowiednio stworzyć kreację graficzną.

 • Projektowanie przestrzenne (3D)

  Fotorealistyczne wizualizacje to jeden z bardzo ważnych elementów materiałów marketingowych dotyczących większości inwestycji. Za pomocą wizualizacji możesz sprzedać swój pomysł na długo przed zakończeniem realizacji. Wizualizacje 3D pozwalają pokazać klientowi walory projektu lub produktu, a nie wyłącznie o nich opowiadać.